Не дивлячись на те що культ на великі м'які іграшки плюшеві ведмедики почався не так давно, ведмедики вже добилися певних висот, ставши знаменитостями в літературі і кінематографі.

Хто нам нагадує про дитинство і асоціюється з добротою? Звичайно, великий плюшевий ведмедик по кличці Винни Пух. Це не просто вигаданий персонаж. Прообразом радянського мультфільму став створений компанією Farnell ведмежа Едвард, що належало Крістоферу Роберту, синові відомого письменника Олександра Милна.

Ще один клишоногий підкорив Голлівуд. Так, ви, напевно, здогадалися про кого йде мова. Звичайно - велика м'яка іграшка плюшевий ведмідь на прізвисько Паддингтон з кінострічки, випущеної в 2014 році. Також не варто забувати про дивовижне ведмежа з фільмів про Майкла Пейне або Містера Бине.

Увы, купити великого ведмедя зі світовим визнанням неможливо. Колекційні, "зоряні" іграшкові іграшкові ведмедики зберігаються в музеї і публічній бібліотеці Нью-Йорка. А ось купити плюшевого ведмедика недорого, що має неперевершену подібність зі своїх братів-акторів, ви можете на нашому сайті.