Думаєте, доросла, солідна людина, яку захоплюють великі м'які плюшеві ведмедики, - це нереально? А ось і ні! Нещодавно у Британії, на найбільшій виставці в усій Європі, зустрілися сотні шанувальнику клишоногих зі всього світу. Люди ділилися враженнями, латали своїх старих, волохатих товаришів, а також тут можна було купити плюшевого ведмедика недорого в подарунок собі або близьким.

На виставці зустрічалися прості фанати, що обожнюють великі м'які іграшки плюшеві ведмеді, і справжні професіонали з досить незвичною професією, такий як реставратор плюшевих ведмедів.

Кожен великий плюшевий ведмедик експозиції по істині оригінальний і нестандартний. На особливу увагу заслуговує колекція Айріс Чесни, "розводящою" злісних мішуток. Все її клишоногі мають досить суворий і невдоволений вигляд. Але, мабуть, шанувальників і що бажають купити великого ведмедя із загрозливим поглядом ніскільки не лякає нестандартний зовнішній вигляд іграшки. Адже саме її колекція розлетілася за лічений годинник, принісши величезний доход її власниці.